در باره ما

خدمات آنلاین در جوامع پیشرفته یکی از ملزومات زندگی امروزی محسوب می شود و در راستای پوشش این هدف، وب سایت بفرست وابسته به شرکت آزاد تجارت پارس پرنیان در حوزه دندانپزشکی راه اندازی شده است، تا دندانپزشکان محترم کشور عزیزمان در هر نقطه از این سرزمین پاک پهناور که حضور دارند و مشغول فعالیت هستند به خدمات یکسانی دسترسی یابند.

ما در تلاش هستیم که هر روز خدمات بهتر و جدیدتری مطابق با نیاز و خواسته شما عزیزان فراهم سازیم. در این راستا از پیشنهادات شما عزیزان با روی باز استقبال می کنیم و امیدوار هستیم که با هم در این مسیر پیشرفت کنیم.

در این وب سایت در حال حاضر خدمات گوناگونی ارائه می شود که در زیر با آنها آشنا می شویم:

محصولات

جدیدترین محصولات دندانپزشکی را ببینید و مقایسه کنید.

محصولات حوزه دندانپزشکی را با اطلاعات کامل از قبیل تصاویر؛ اطلاعات فنی؛ آموزش های نگهداری و نحوه استفاده را می توانید در صفحه هر محصول مشاهده نمایید.
ما تلاش می کنیم که اطلاعات ارائه شده به صورت جامع و کامل باشد و در صورتی که نقصی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا در مسیر بهبود حرکت کنیم.

خدمات آموزشی

به روزترین علم دندانپزشکی در فیلم های آموزشی فروشگاه آنلاین دندانپزشکی بفرست

ما در تلاش هستیم که فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف دندانپزشکی را گردآوری نماییم و آن را در اختیار جامعه دندانپزشکی ایران قرار دهیم. این آموزش ها در بخش فیلم وب سایت در دسترس شما عزیزان می باشد. همچنین از کانال آپارات ما نیز می توانید آموزش های ما را مشاهده و دنبال نمایید.

کاتالوگ ها

دسترسی به اطلاعات کامل محصولات با کاتالوگ های دندانپزشکی

همیشه اطلاعات ارائه شده توسط فروشندگان با نواقصی همراه است. برای اینکه به اطلاعات اصلی و دقیق هر محصول دسترسی پیدا کنید چه راهی بهتر از مطالعه کاتالوگ های اصلی ارائه شده توسط هر کمپانی وجود دارد.
ما در این بخش به این نیاز شما پاسخ داده ایم و امیدواریم که این اطلاعات به شما کمک کند تا محصولات بهتری را خریداری نمایید و همچنین از آخرین محصولات ارائه شده در جهان نیز مطلع شوید.

خبرها

با خبر شدن از دنیای دندانپزشکی در بخش خبری فروشگاه آنلاین دندانپزشکی بفرست

تلاش ما در این بخش بر این است که اطلاعات را از مراجع تخصصی جمع آوری نموده و با هم ترکیب نموده و مقاله ای کامل و دقیق در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این خبرها شامل اطلاعات ساده در حوزه دندانپزشکی و سلامتی می باشد.

رویدادها

حضور شما در کنار همکاران ما تصاویر را جاودانه می کند.

از کنفرانس ها و نمایشگاه های حوزه دندانپزشکی که برگزار شده است و یا در آینده در سطح کشور برگزار می گردد شما را مطلع می سازیم.
همچنین در صورتی که نتوانسته اید به نمایشگاه خاصی بروید، می توانید تصاویر نمایشگاه را در این بخش ببینید.

برندها

با کمپانی محصولات دندانپزشکی خود آشنا شوید.

ما اطلاعات کمپانی ها تولید کننده این محصولات را در اختیار شما قرار داده ایم. هر کمپانی با مختصر تاریخچه در اختیار شما قرار گرفته است.
همچنین به وب سایت اصلی هر کمپانی را می توانید از این بخش دسترسی پیدا نمایید.

بخش های در دست راه اندازی:

حراج ها

با تخفیف،محصولات دندانپزشکی را خریداری نمایید.

در این بخش شما می توانید از تخفیف های فوق العاده روزانه یا هفتگی ما اطلاع پیدا نمایید.

سفارشات آنلاین

آسوده و آسان محصولات دندانپزشکی خود را خریداری نمایید.

به زودی این بخش با امکانات کاملتری در اختیار شما قرار می گیرد.

مقالات علمی

با ترویج علم، عالم شویم.

هر محقق و دانشمند دوست دارد که علم خود را در اختیار دیگران قرار دهد. ما نیز دوست داریم که ما واسطه این ترویج علم باشیم. در صورتی که علاقمند هستید تا مقالات علمی خود را در وب سایت ما در اختیار سایران قرار دهید ما با کمال مسرت و خوشحالی دست خود را به سوی شما دراز می کنیم.

ما در تلاش هستیم
تیم وب سایت بفرست

انسان تا وقتی فکر میکند نارس است، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود

سبد خرید شما بروزرسانی شد