در باره ما

خدمات آنلاین در جوامع پیشرفته یکی از ملزومات زندگی امروزی محسوب می شود و در راستای پوشش این هدف، وب سایت بفرست وابسته به شرکت آزاد تجارت پارس پرنیان در حوزه سلامت دهان و دندان راه اندازی شده است، تا دندانپزشکان محترم کشور عزیزمان در هر نقطه از این سرزمین پاک پهناور که حضور دارند و مشغول فعالیت هستند به خدمات یکسانی دسترسی یابند.

ما در تلاش هستیم که هر روز خدمات بهتر و جدیدتری مطابق با نیاز و خواسته شما عزیزان فراهم سازیم. در این راستا از پیشنهادات شما عزیزان با روی باز استقبال می کنیم و امیدوار هستیم که با هم در این مسیر پیشرفت کنیم.

در این وب سایت در حال حاضر خدمات گوناگونی ارائه می شود که در زیر با آنها آشنا می شویم:

محصولات

جدیدترین محصولات دهان و دندان را ببینید و مقایسه کنید.

محصولات حوزه دهان و دندان را با اطلاعات کامل از قبیل تصاویر؛ اطلاعات فنی؛ آموزش های نگهداری و نحوه استفاده را می توانید در صفحه هر محصول مشاهده نمایید.
ما تلاش می کنیم که اطلاعات ارائه شده به صورت جامع و کامل باشد و در صورتی که نقصی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا در مسیر بهبود حرکت کنیم.

خدمات آموزشی

به روزترین علم دندانپزشکی در فیلم های آموزشی فروشگاه آنلاین محصولات دهان و دندان بفرست

ما در تلاش هستیم که فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف دندانپزشکی را گردآوری نماییم و آن را در اختیار جامعه دندانپزشکی ایران قرار دهیم. این آموزش ها در بخش فیلم وب سایت در دسترس شما عزیزان می باشد. همچنین از کانال آپارات ما نیز می توانید آموزش های ما را مشاهده و دنبال نمایید.

کاتالوگ ها

دسترسی به اطلاعات کامل محصولات با کاتالوگ های دندانپزشکی

همیشه اطلاعات ارائه شده توسط فروشندگان با نواقصی همراه است. برای اینکه به اطلاعات اصلی و دقیق هر محصول دسترسی پیدا کنید چه راهی بهتر از مطالعه کاتالوگ های اصلی ارائه شده توسط هر کمپانی وجود دارد.
ما در این بخش به این نیاز شما پاسخ داده ایم و امیدواریم که این اطلاعات به شما کمک کند تا محصولات بهتری را خریداری نمایید و همچنین از آخرین محصولات ارائه شده در جهان نیز مطلع شوید.

خبرها

با خبر شدن از دنیای دندانپزشکی در بخش خبری فروشگاه آنلاین محصولات دهان و دندان بفرست

تلاش ما در این بخش بر این است که اطلاعات را از مراجع تخصصی جمع آوری نموده و با هم ترکیب نموده و مقاله ای کامل و دقیق در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این خبرها شامل اطلاعات ساده در حوزه دندانپزشکی و سلامتی می باشد.

برندها

با کمپانی محصولات دهان و دندان خود آشنا شوید.

ما اطلاعات کمپانی ها تولید کننده این محصولات را در اختیار شما قرار داده ایم. هر کمپانی با مختصر تاریخچه در اختیار شما قرار گرفته است.
همچنین به وب سایت اصلی هر کمپانی را می توانید از این بخش دسترسی پیدا نمایید.

بخش های در دست راه اندازی:

حراج ها

با تخفیف،محصولات دهان و دندان را خریداری نمایید.

در این بخش شما می توانید از تخفیف های فوق العاده روزانه یا هفتگی ما اطلاع پیدا نمایید.

سفارشات آنلاین

آسوده و آسان محصولات دهان و دندان خود را خریداری نمایید.

به زودی این بخش با امکانات کاملتری در اختیار شما قرار می گیرد.

مقالات علمی

با ترویج علم، عالم شویم.

هر محقق و دانشمند دوست دارد که علم خود را در اختیار دیگران قرار دهد. ما نیز دوست داریم که ما واسطه این ترویج علم باشیم. در صورتی که علاقمند هستید تا مقالات علمی خود را در وب سایت ما در اختیار سایران قرار دهید ما با کمال مسرت و خوشحالی دست خود را به سوی شما دراز می کنیم.

ما در تلاش هستیم
تیم وب سایت بفرست

انسان تا وقتی فکر میکند نارس است، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود

Rolex ghost, ghost king, di water points belong to replica watches uk different series.Each represents meaning are swiss replica watches also different.Wearing different wrist can give a person the replica watches uk feeling of different, if you are wearing the water of rolex replica the ghost, noticed that people would think you like classic, but if you wear a di tong, usually people will think you more tasteful.
سبد خرید شما بروزرسانی شد